Power Bank Hoco J111C - це стильний та високоефективний портативний зарядний пристрій, який дозволить вам завжди бути на зв'язку та не залишатися без заряду ваших пристроїв у будь-яких умовах.
Основні характеристики:
Швидка зарядка: передова технологія швидкого заряджання, Hoco J111C забезпечує високу швидкість заряджання вашого смартфона, планшета, плеєра або іншого пристрою. Це особливо важливо, коли кожна хвилина заряджання має значення, і ви хочете швидко відновити заряд пристрою.
Місткість: З потужною батареєю 40000 мАч зовнішній акумулятор здатний багаторазово зарядити ваш телефон або інший пристрій.
Компактний дизайн: Цей Power Bank має мініатюрні розміри та легку вагу для своєї потужності, що робить його зручним для перенесення. Ви зможете легко помістити його в сумці чи рюкзаку, і він завжди буде під рукою у разі потреби.
Багатофункціональність: Hoco J111C обладнаний двома портами USB-A та одним портом Type-C, що дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв. Тепер ви зможете заряджати свій телефон та планшет одночасно або поділитися зарядом із друзями.
Інтелектуальний захист: Цей зарядний пристрій має вбудовану систему захисту від перевантаження, перезаряджання та короткого замикання, що гарантує безпеку пристрою під час заряджання. Ви можете бути впевнені, що ваші пристрої будуть захищені від пошкоджень.
1. Місткість: 40000 мАг 128 Втч;
2. Вхід:
Type-C: 30W (PD/QC/FCP/AFC);
Мікро: 18W (QC/FCP/AFC)
3. Вихід:
Type-C: 30W (PD/QC/FCP/AFC);
USB-A 1/2: 22,5W (QC/FCP/SCP/AFC)
4. Дисплей: світлодіодний індикатор
5. Матеріал: ABS + PC + літій-полімерна батарея
6. Розмір: 150*68*52 мм; Вага: 752 гр
Комплектація
Зовнішній акумулятор, кабель заряджання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 40000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 мА |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Высота | 52 мм |
| Вес | 800 г |
- Цена: 1 549 ₴





