Power Bank Hoco J107 Super 22.5W є портативним зарядним пристроєм з ємністю 90000mAh.
Має 4 USB-порти, що дозволяє заряджати 4 пристрої одночасно. Підходить для зарядки різних пристроїв, таких як смартфони, планшети, навушники, фітнес-трекери та інші. Має вбудований захист від перезарядки, короткого замикання та перевантаження, що забезпечує безпеку під час зарядки. Підтримує швидку зарядку.
Особливості:
- ємність 90000mAh, номінальна ємність 50000mAh
- вихідна напруга: USB 1,USB3, USB4: 5V/2A USB2- 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A QC/20W USBType-C:5V/3A,9V/2A,12V/1.5A PD/18W
- вихідні інтерфейси: 4 USB, 2 Type-C, Micro USB
- вхідні інтерфейси: Lightning, Micro-USB, USB Type C
- Led-ліхтарик;
- цифровий дисплей;
- літій-полімерний акумулятор (Li-pol)
Розміри: 175 x 90 x 84 мм
Вага: 1887 гр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 90000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Особенности | LED лампа, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 84 мм |
| Вес | 1887 г |
- Цена: 1 799 ₴





