
Power Bank Hoco J102A 20000mAh PD20W+QC3.0 чорний
710 ₴
- В наличии
- Код: 69663921
Power Bank Hoco J102A 20000 mAh – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 20000 мАг. Power Bank має стильний дизайн та численні порти, що дозволяють заряджати одночасно кілька пристроїв.
Максимальна потужність при зарядці – до 20W. Корпус виконаний із тонкого міцного пластику, який надійно захищає акумулятор. Класична матова поверхня та велика глянцева вставка з цифровим LED-дисплеєм додає пристрою ще більше вишуканості. Зовнішній акумулятор оснащений 3 портами, один з яких можна використовувати для зарядки павербанка (MicroUSB, ) і два для пристроїв (1xUSB, USB Type-Роз’єм USB Type-C можна використовувати для заряджання смартфона або планшета, а також для заряджання самого павербанка.
Може одночасно заряджати до двох пристроїв. У цій моделі вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань.
Особливості:
Кількість виходів: 2 (USB+Type-C);
Максимальний струм: 3A;
Ємність: 20000 mAh;
Номінальна ємність: 16000 mAh;
Роз’єми: USB Type-A, USB Type-C;
Комплектація: Power Bank + кабель MicroUSB;
Функція швидкого заряджання: є;
Потужність: Вхід: Micro USB: DC 5V/2A 9V/2A Max;
Потужність: Вихід USB 1 і USB 2:4,5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A макс(Підтримка Supercharge SCP/QC 3,0/AFC) ;
Потужність: Вихід USB Type-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Макс.(Підтримка QC 4,0+PD 3,0) -USB 1+2+ 3A Max (одночасно);
Потужність: Вихід USB1+USB2+Type-C: 5V/3A Max (20W);
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 мА |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 149 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Высота | 28 мм |
| Вес | 418 г |
- Цена: 710 ₴



