Hoco J110 60000mAh - потужний павербанк з ємністю 60000mAh (222Wh) і вбудованим ліхтариком.
Має інтегрований дисплей, який показує стан батареї та освітлення, а також декілька виходів для одночасного заряджання декількох пристроїв
Павербанк виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату, що забезпечує його вогнестійкість та довговічність. Всередині використовуються літій-полімерні батареї, що забезпечують високу надійність та безпеку використання.
Розміри акумулятора становлять 142x96x71 мм, а вага - 1263 гр.
Особливості:
- Ємність: 60000mAh 222Wh, Номінальна ємність: 32400mAh
- Вхід: Type-C 1/2: 18W
- Вихід: Type-C 1: 20W (PD/QC/AFC/FCP), USB-A 1: 22.5W (QC/SCP/FCP/AFC), USB-A 2/3: 5V/2.1A
- Загальний вихід: 5V/3A
- Дисплей: LED цифрове відображення стану батареї + освітлення
- Матеріал: ABS+PC вогнестійкий корпус, літій-полімерна батарея
- Розмір: 142 x 96 x 71 мм
- Вага: 1263 гр.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка, LED лампа |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 142 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Высота | 71 мм |
| Вес | 1263 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴








