Hoco J59A Famous - портативний акумулятор 20000mAh, подвійний USB вихід 2A, потрійний вхід, цифровий LED дисплей.
1. Ємність: 20000mAh, 74Wh. Номінальна ємність: 11800mAh (5V TYP 2A).
2. Вхід: Micro-USB/Type-C: 5V-2A, Lightning: 5V-1.5A.
3. Вихід: USB 1/2: 5V-2A. Загальний вихід: 5V-2A макс.
4. Цифровий дисплей рівня заряду акумулятора (увімкнення кнопкою).
5. ABS + PC вогнетривкий матеріал.
6. Розміри: 139*70*28 мм. Вага: 422 гр.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Особенности | Дисплей, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 139 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 28 мм |
| Вес | 422 г |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴





