Носо J126 - компактний та потужний портативний зарядний пристрій, який оснащений вбудованим кабелем Lightning/Type-C.
Особливості:
- ємність: 10000mAh (37Wh), номінальна ємність 5400mAh.
- інтегрований кабель Lightning/Type-C
- роз'єми: USB і Type-C.
- швидка зарядка
- світлодіодні індикатори заряду
- Матеріал: ABS + PC вогнетривка оболонка + літій-полімерний елемент
- Розмір: 117х58х31 мм
- Вага: 230 гр.
Вхід: максимум 100-240 В змінного струму ~ 0,8 А; Type-C: 18 Вт
Вихід:
Режим адаптера: Type-C/USB: 5 В/2 А; Вбудований кабель Lightning/Type-C: 5 В/2 А; Загальний вихід: 5 В/2 А
Режим потужності: Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC); USB-A: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC); Вбудований кабель Lightning: 5 В/2,4 А; Вбудований кабель Type-C: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC); Загальний вихід: 5 В/3 А
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 мА |
| Особенности | Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда, Встроенный кабель |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 117 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Высота | 31 мм |
| Вес | 230 г |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴






