Power Bank Hoco Q19 - надійний портативний акумулятор з вбудованим кабелем швидкої зарядки Type-C/Lightning та світлодіодним цифровим дісплеєм.
Характеристики:
1. Ємність акумулятора: 10000mAh (38.5Wh); номінальна ємність: 5400mAh
2. Вхід: Type-C 30W (PD/QC/FCP/AFC)
3. Вихід: (Портативний Режим Живлення):
Type-C: 30 W (PD/QC/FCP/AFC)
USB-A: 22,5 W (QC/SCP/FCP/AFC)
Окремий порт Type-C: 22,5 Вт (QC/FCP/AFC)
Закрита лінія Lightning: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
Загальний Вихід: 5 В/3 А
4. Дисплей: світлодіодний цифровий екран
5. Матеріал: ABS + PC вогнетривка оболонка + літій-полімерна батарея
Розміри: 109 х 77 х 22 мм
Вага: 187 гр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 мА |
| Особенности | Дисплей, Встроенный кабель, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 109 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 187 г |
- Цена: 999 ₴





