Вентилятор Remax F37 USB Colorful Dual-Blade Desktop Fan – це портативний міні-вентилятор, відомий своєю компактністю та потужним повітряним потоком.
Характеристики:
- Ємність батареї: 800 mAh
- Час зарядки: 2,5-3 години
- Час роботи: 1,5-4,5 години в залежності від встановленої швидкості
- Рівні швидкості: 3
- Джерело живлення: USB/Електричний
- Матеріал: ABS
- Потужність: 1,9 W
- Напруга: 5 В
- Рівень шуму: тихий, близько 10 дБ
- Вага: 180 гр.
- Розміри: 135*100*75 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 1.9 Вт |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция наклона | Да |
| Угол наклона | 30 град. |
| Уровень шума | 10 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Вес | 0.18 кг |
Информация для заказа
- Цена: 319 ₴








