Hoco K2 Magic Mirror - дротовий селфі-монопод із вбудованим AUX дротом 3,5 мм.
Сумісність
Призначений для смартфонів, з діагоналлю від 55 до 85 мм.
Конструкція
Головна особливість цієї моделі — невелике дзеркало, яка допомагає робити фотографії.
Ручка монопода виготовлена з міцного та приємного на дотик ABS пластику, тому абсолютно не ковзає в руці. Стрижень виготовлений із неіржавкої сталі. Рухома поверхня може змінювати кут нахилу до 180 градусів. На кінці ручки є ремінець, який можна надягати на руку.
Розміри
Довжина в складеному вигляді 13,8 см. Максимальна довжина селфі-палиці 65 см.
Кількість сегментів, що висуваються — 6 шт.
Вага 110 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 650 мм |
| Тип головки | 2D |
| Вага | 0.11 кг |
| Кількість секцій | 6 |
| Довжина у складеному стані | 138 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 214 ₴









